Volná místa

Pracujte pro lídra na trhu. Zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením. Přístup rodinné firmy. Práce v perspektivním oboru - moderní technologie pro čištění vody.

Staňte se i Vy členem našeho týmu:

ImageOBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Domníváte se, že máte přesvědčovací schopnosti?
Zvládnete obhájit výhody a vlastnosti produktu?
Dokážete prodat moderní výrobek? Chcete za svou práci získat vysoké ohodnocení?

Jste ambiciózní? Chcete za sebou vidět výsledky v podobě spokojených klientů? Chcete být součástí úspěšné rodinné firmy a mít jistotu?

Náplň práce:                ​
Poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží a služeb zákazníkům
Sestavení kalkulace ceny výrobků a služeb, znalost principů tvorby cen
Styk se zákazníky a péče o zákazníka
Provádění marketingového průzkumu
Posílení pozice na trhu, profesionální reprezentace a propagace produktů společnosti
Udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky a získávání nových zákazníků
Pravidelný reporting obchodních výsledků
Prezentace na veletrzích, výstavách

Požadujeme:
Pozitivně nastavené myšlení, touha uspět, proaktivita a iniciativa
Spolehlivost, loajalitu
velmi dobré komunikační schopnosti
Časová Flexibilita
Praxe na pozici Obchodního zástupce není nutná stačí mít v sobě obchodního ducha.
Uživatelská znalost práce na PC znalost MS Office, Outlook
Zájem a chuť se dále vzdělávat a učit se novým věcem
Ukončené SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
Možnost pracovat v úspěšné a stabilní rodinné společnosti a tým nadšených kolegů
Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
Odborná školení a školení obchodních dovedností
Profesní růst v oboru
Home office - práce z domu
Práci v perspektivním oboru - moderní technologie pro čištění vody
Notebook, mobilní telefon, ​příspěvek na dopravu, firemní oděv
Vysoce motivující finanční ohodnocení = fixní mzda + provize

Místo výkonu:
​Home Office, Česká republika

Platové ohodnocení:
Provize z prodeje (1-3%) - dle realizovaných obchodních případů - od 15.000,- Kč a více

ImageMONTÉR

Jste šikovný, manuálně zručný a nevadí Vám práce v terénu? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, který dokáže Vaši práci ocenit?

Náplň práce:
Příprava polotovarů a montáž do větších celků
Podílíte se také na pomocných pracích při finalizaci výrobků - broušení, leštění, čištění apod.
Montáže ČOV (usazení nádrží, propojování nádrží, přeměřování spádů apod.

Požadujeme:
Samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci a chuť se učit
Základní pracovní návyky - pravidelná a včasná docházka do práce, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu podle zavedených pravidel a pracovních postupů. Vyžadována je manuální zručnost, fyzická zdatnost, výhodou je schopnost čtení výrobních výkresů.
Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
Přístup rodinné firmy, férové jednání, malý a přátelský kolektiv
Mobilní telefon, příspěvek na dopravu, pracovní oděv
Platové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků + příplatky za kvalitu a kvantitu odvedené práce + mimořádné prémie.
Pružná pracovní doba

Na území České republiky

od 120 Kč/hodinu (podle kvalifikace a schopností) + příplatky za kvalitu a kvantitu odvedené práce + prémie za jednotlivé montáže (1.000-2.000,- Kč)

V případě zájmu o uvedenou pozici nám pošlete životopis a motivační dopis proč právě vy jste vhodný kandidát na dec@hellstein.cz

Aktualizováno: 5.12.2019

Image         Image         Image         Image         Image         Image