Volná místa

Pracujte pro lídra na trhu. Zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením. Přístup rodinné firmy. Práce v perspektivním oboru - moderní technologie pro čištění vody.

Staňte se i Vy členem našeho týmu:

Hellstein se rozšiřuje a hledá šéfa obchodu pro území ČechImage

Zájem o moderní ekologické čistírny odpadních vod od českého výrobce Hellstein se poslední dobou zvyšuje nejen u domácností. Také průmyslové firmy a obce si uvědomují, že voda z krajiny mizí a měli bychom se k ní chovat mnohem ohleduplněji než dříve. V Hellstein už na to sami nestačíme, proto hledáme nového parťáka, který se se svým týmem postará o všechny zákazníky a také bude vyhledávat nové příležitosti na území Čech. Ukažte, co ve vás je. Staňte se součástí Hellstein a vracejte vodě život spolu s námi.

U nás se nesnažíme prodávat za každou cenu. Chceme lidem, firmám a obcím pomáhat a nabízet to nejefektivnější řešení na poli ekologického čištění odpadních vod ušité každému na míru.

Nová obchodní šéfka nebo šéf bude odpovědný za aktivní vyhledávání nových obchodních výzev a kompletní řešení jednotlivých zakázek od analýzy poptávky, přípravy nabídky, zajištění dodavatelů až po samotnou výstavbu čističky. Nedílnou součástí je také servis stávajícím klientům, poskytování technického poradenství a konzultací.

Pokud máte pár let zkušeností, nebojíte se nových situací a obchod vám proudí v žilách, pošlete nám životopis a motivační dopis na dec@hellstein.cz.

ImageRozšiřujeme působení

Naše působení postupně rozšiřujeme na území českých krajů a hned na začátek pro vás máme připravený zvláštní úkol. Bude potřeba vyhledat vhodné skladové prostory a showroom ve Středočeském kraji pro zákazníky, kteří se za vámi přijedou přesvědčit o účinnosti našich čističek na vlastní oči. Nebojte se, nebudete na to sami. Po ruce budete mít vlastní tým šikovných a zkušených kolegů, který si sami sestavíte.

Ano, práce obchodního vedoucího je velice různorodá a také náročná. Nehledáme proto člověka k naplnění pozice, ale člověka, kterého tahle pozice dokáže naplnit, a který s námi bude mít chuť pracovat.

Zázemí rodinné firmy s mezinárodním působením

A co vás čeká? Hellstein rozhodně není ohromný nadnárodní korporát, právě naopak. Zakládáme si na tom, že jsme česká rodinná firma, která na trhu působí více jak dvacet let. Díky dlouholeté spolupráci s dalšími německými rodinnými podniky Stähler Group však působíme i v zahraničí a naše čistící technologie si našla zákazníky po celé Evropě, v Asii i na americkém kontinentu.

Budete také muset zvládnout odborné znalosti, ale to nechte na nás, školení pro vás zajistíme. Pro sestavení vlastního týmu vám dáme volnou ruku, abyste sami nejlépe poznali, s kým se vám bude nejlépe jednat.

Z počátku budete pracovat z domova. Jakmile společně najdeme a otevřeme vhodný prostor, hlavní působení se přesune do nového showroomu. K práci vám poskytneme notebook a mobilní telefon. Protože velké množství času strávíte na cestách, po zapracování budete jezdit novým osobním vozidlem Škoda. Náročnosti odpovídá také finanční odměna z fixní částky a pružné podle dosažených úspěchů.

Pokud vás nabídka spolupráce zaujala, zašlete nám životopis a motivační dopis na dec@hellstein.cz. Těšíme se, až se nám ozvete!

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ZASTOUPENÍ - území ČechyImage

Náplň práce:        ​
Aktivní vyhledávání nových obchodních případů, klientů
Analýza poptávek, technické poradenství, technické konzultace
Nabídková činnost, servisní podpora a realizace obchodních případů (vyhledání realizačních firem v místě realizace)
Vyhledání vhodného prostoru pro realizaci vlastního skladu a místa k prezentaci (na území Středních Čech) pro zájemce z území Čech, poté vyhledání vlastních obchodních zástupců

Požadujeme:
Samostatnost a spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
Velmi aktivní přístup, kreativitu a flexibilitu
Vynikající komunikační a prezentační dovednosti, zkušenost vést menší tým lidí (1-5)
Znalost práce na PC - MS Office, internet
Řidičské oprávnění skupiny B, chuť cestovat

Nabízíme:
Přístup rodinné firmy
Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
Odborná školení
Profesní růst v oboru, vytvoření vlastního týmu (obchodní zástupce apod.)
Home office - práce z domu, poté v prostorách zastoupení
Práci v perspektivním oboru - moderní technologie pro čištění vody
Notebook, mobilní telefon
Po zapracování nové osobní vozidlo Škoda
Platové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků

Místo výkonu:
​Home Office, území Čech

Platové ohodnocení:
​Fixní mzda + průžná mzda dle vlastní aktivity a úspěchů + pohyblivá složka z výkonu celého zastoupení - po zapracovnání od cca. 50.000,- Kč/měsíc

MONTÉR

Náplň práce:
Příprava polotovarů a montáž do větších celků
Podílíte se také na pomocných pracích při finalizaci výrobků - broušení, leštění, čištění apod.
Montáže ČOV (usazení nádrží, propojování nádrží, přeměřování spádů apod.

Požadujeme:
Základní pracovní návyky - pravidelná a včasná docházka do práce, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu podle zavedených pravidel a pracovních postupů. Vyžadována je manuální zručnost, výhodou je schopnost čtení výrobních výkresů.
Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
Mobilní telefon, příspěvek na dopravu
Platové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků + příplatky za kvalitu a kvantitu odvedené práce + mimořádné prémie.
Pružná pracovní doba

Šenov u Ostravy, Kopřivnice-Vlčovice, Česká republika

od 120 Kč/hodinu (podle kvalifikace a schopností) + příplatky za kvalitu a kvantitu odvedené práce + prémie za jednotlivé montáže

V případě zájmu o uvedenou pozici nám pošlete životopis a motivační dopis proč právě vy jste vhodný kandidát na dec@hellstein.cz

Aktualizováno: 28.5.2019

Image         Image         Image         Image         Image         Image

Získejte jako první na Váš email novinky, akce...