S Hellstein soutěží dospělí i děti

V Hellstein jsme v uplynulém roce zažili spoustu úspěchů i výzev. Určitě stojí za to se trochu ohlédnout. Nechme tentokrát byznys byznysem. Je samozřejmě důležitý, ale nikdy pro nás nestál na zcela prvním místě. Vše, co děláme plyne z našeho zájmu o šetrné chování k životnímu prostředí. Tyto zkušenosti a znalosti rádi předáváme dál. K tomu je potřeba vést právě ty nejmenší, pro které jsme uspořádali několik akcí, kde jsme spolu strávili spousty pěkných chvil.

Zásoby čisté vody nejsou nekonečné a měli bychom s ní co nejvíc šetřit. Jak jde snadno znečištěnou vodu zrecyklovat pomocí čističky odpadních vod a dále ji využívat, jsme ukázali školákům ze základní školy Mniší. Dozvěděli se také, z čeho tak jednoduchý nápad vznikl. Nikdo neskrýval překvapení, když se doslechli, že technologie byla původně určena pro intenzivní chov ryb.​

Protože se snažíme vychovávat o dopadech chování člověka na životní prostředí právě dospělé i děti, nemohli jsme chybět při oslavách ekologického svátku Dne Země. Jsme velmi rádi, že jsme se připojili k více než miliardě lidí ze 193 států celého světa a mohli se potkat s malými návštěvníky, se kterými jsme si užili odpoledne plné zábavných soutěží, her i poučení.

Dokonce došlo také na sportovní utkání a ne ledajaké. S dětmi jsme se jeli podívat na nádherný green na Hukvaldech a změřili síly v golfovém turnaji.

Uplynulý rok ovšem nebyl pouze ve znamení akcí a soutěží pro nejmladší. Pro dospělé jsme uspořádali soutěž, v jejímž průběhu jsme každý měsíc vylosovali jednoho šťastlivce. Ceny o celkové hodnotě 150 tisíc korun jsme rozdali a všem výhercům blahopřejeme. Příští rok pozadu nezůstaneme a spustíme další soutěž, ve které se můžete těšit na další hodnotné výhry. Odebírejte naše novinky a vše se včas dozvíte.

 

Image​​​​​         Image​​         Image​​         Image​​         Image​​         Image