}

Jump to content

Výběr některých realizací kontejnerových čistíren STM®

Výběr z posledních realizací zde...

Realizace v roce 2012 - ČOV Dahab (80000EO), ČOV Sosa (2000EO)...

Realizace v roce 2011 - ČOV Drmlo (40000EO), ČOV Abbis (20000EO)...

Realizace v roce 2010 - ČOV Petřvaldík (45EO), ČOV Sedliště (15EO)...

Realizace v roce 2009 - ČOV Reitcentrum (35EO), ČOV Sidero (1500EO)...

Realizace v roce 2008 - ČOV Best (25EO), ČOV Štiřín (1100EO)...

Realizace v roce 2007 - ČOV Target (22EO), ČOV Pop-Art (25EO)...

Realizace v roce 2006 - ČOV Teplotechna (35), ČOV Šrubař (20EO)...

Realizace v roce 2005 - ČOV Baška (80EO), ČOV Sky (45EO)...

Realizace v roce 2004 - ČOV Pustevny (45EO), ČOV Poříčany (390EO)...

Realizace v roce 2003 - ČOV Kimex (45EO), ČOV Bernartice (750EO)...

... detailní výpis realizací na vyžádání.

Realizace firmy Hellstein spol. s r.o.

Firma Hellstein spol.s r.o. je začleněna pod firmu Stähler Erfindungen, do skupiny firem Stählergruppe s centrálou v obci Niederzeuzheim v Hesensku. Ve skupině spolupracují čtyři firmy, s celkovým počtem pracovníků do 20 osob.

Od počátku spolupráce bylo realizováno samostatně či společně několik tisíců čistíren odpadních vod po celém světě.

Díky této zkušenosti Vám můžeme nabídnout kvalitní a ověřené řešení pro jakoukoliv situaci, vždy s individuálním přístupem.

Zkušenosti s čistírnou odpadních vod (ČOV) STM:

Potvrzujeme tímto, že společnost Hellstein spol. s r.o. realizovala v roce 2015 pro naši organizaci změnu technologie čištění odpadních vod (3stupňový systém čištění STMH) pro bytové domy Jamartice 115 a 116, Rýmařov o 12ti bytových jednotkách.
Podle dosavadních zkušeností čistírna nevyžaduje obsluhu, provozní náklady spočívají v nákladech na odběr elektrické energie. Práce vč. projekční přípravy byly dokončeny v požadované kvalitě, řádně a včas.

Ing. Lenka Vavřičková, ředitelka organizace Byterm

Naše členství ve významných asociacích:

Díky členství v asociacích čistírenských expertů, Vám nabízíme vždy kvalitní, zcela profesionální a zejména korektní řešení v souladu s platnou, příp. připravovanou legislativou České republiky.

Asociace pro vodu ČR - CzWA - CzWA sdružuje odborníky, společnosti a instituce s hlavním cílem dosažení efektivního a udržitelného rozvoje v celé oblasti vodního hospodářství a ochrany vodního prostředí.

Malé domovní čistírny a odlučovače - OS-ČAO-CZWA - Skupina se podílí na tvorbě norem a předpisů, jejich vzájemné harmonizaci a harmonizaci s připravovanými předpisy EU a také na vzdělávání odborníků v jejich duchu. Hlavní cíl skupiny je pomáhat s přípravou legislativy a s šířením informací v této části vodního hospodářství.

Městské čistírny odpadních vod - OS MČOV - Skupina sdružuje odborníky různých profesí z oblasti čištění městských odpadních vod. Mezi členy skupiny jsou tak zastoupeni kromě provozovatelů čistíren i projektanti, dodavatelé jednotlivých zařízení i komplexních čistíren a zároveň i výzkumní pracovníci z vysokých škol.

Napište nám
TOPlist