Měníme ceník. Využijte výhodných cen, dokud je čas

Vše kolem nás se postupně mění. Kvalita našich výrobků naštěstí zůstává. Abychom mohli lépe reagovat na neustále se vyvíjející trh, připravili jsme pro vás nový ceník. Ovšem nelekejte se, nepřepisujeme cenovky ze dne na den. Veškerý sortiment naší firmy Hellstein si stále můžete objednat za stávající ceny a to do vyprodání zásob.

Trh kolem nás je neúprosný. Za posledních několik let vzrostly ceny ropy, respektive umělé hmoty, energie a dalších surovin několikanásobně. Vedle toho legislativa od příštího roku zpřísňuje podmínky na kvalitu odpadních vod. To vše se už nyní promítá do výrobních nákladů, které zvyšují cenu výrobků o 15-30 %. Celý svět zdražuje a my musíme bohužel také.

Kvalita na prvním místě

„Stoprocentní kvalita a spolehlivost čistíren značky Hellstein je pro nás maximální prioritou. V žádném případě nechceme jít cestou nahrazování levnějšími materiály a šizení. Nadále proto našim zákazníkům garantujeme doživotní záruku výrobků Hellstein se všemi přednostmi oproti klasickým čistírnám,“ upozorňuje Rostislav Hellstein z výrobní firmy.

Na rozdíl od běžných čističek nebo žumpy zařízení STMH recykluje vodu postupně třemi způsoby. Díky inteligentnímu designu systém nevydává žádný hluk, ani zápach, nevyžaduje doplňování enzymu a mikroorganismů a vývoz potřebuje jen jednou za tři až deset let podle zátěže. Protože se čistírna obejde bez pravidelné měsíční péče, se kterou jsou spojené náklady ve výši několik set korun, investice se majiteli vrátí zhruba do čtyř let. Přečištěnou vodu lze navíc bez problémů použít na zálivku a tím zákazníci ušetří další finance.

Čistírna na klíč za výhodné splátky

Máte zájem o čistící systémy Hellstein? Objednávejte stále za stávající ceny na obchod.hellstein.cz nebo se ozvěte našim konzultantům, kteří přímo pro vás sestaví řešení na míru. Protože spolupracujeme s nejvýznamnějším poskytovatelem finančních služeb ESSOX, moderní čističku pořídíte také na splátky bez navýšení

Image​​​​         Image​​         Image​​         Image​​         Image​​         Image