}

Jump to content

Zábradlí a nerezové zábradlí od společnosti Teveko

Společnost Teveko působí na našem trhu již od roku 1991. Původně malé zámečnictví ale postupem času rozrostlo na prosperující společnost. V portfoliu této firmy je dnes několik divizí, jako je hydraulika, oddělení nerezové výroby a zámečnická divize. Všechny tyto divize spolu úzce spolupracují, stejně tak je jim dpolečnou podporou projektová kancelář a obchodní oddělení.

Nerezové zábradlí Tevekeo

Představíme Vám divizi zábradlí – jakožto vlajkovopu loď společnosti Teveko. V této firmě vznikají designérsky povedená zábradlí. Ať už se jedná o zábradlí do interiéru nebo exteriéru, se vším si zdejší projektanti i mistři výroby poradí.

Obzvláště oblíbená jsou nerezová zábradlí. Je to dáno především tím, že zábradlí z nerezu je velice elegantní a navíc se výborně kombinuje s jakýmikoli materiály. V oblibě jsou nerezová zábradlí v kombinaci se sklem a ocelovými lanky. Tato kombinace je v segmentu nerezových zábradlí nejvýráběnější. Možné jsou jakékoli kombinace, další velice oblíbenou variantou nerezového zábradlí je kombinace nerezu a dřeva.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu zábradlí, ve společnosti Teveko Vám vždy dobře poradí. Díky tomu, že projekční oddělení úzce spolupracuje s výrobou a obchodním oddělením, se můžete plně spolehnout na úsudek pracovníků společnosti Teveko. Vaše nové nerezové zábradlí bude dokonale ladit s ostatními prvky ať už v interiéru nebo ve venkovních prostorách.

Na internetových stránkách si můžete prohlédnout rozsáhlou galerii realizovaných nerezových zábradlí.

Kontaktní informace

Hellstein spol. s r.o.
Petřvaldská 459
Šenov u Ostravy
739 34
Česká republika
IČ:
DIČ
Napište nám
TOPlist