}

Jump to content

Nadělujeme pohodu​

Vánoce jsou již za námi, naše společnost si však dovolila připravit pro své nové zákazníky akci "Nadělujeme pohodu"Image

 

Budoucí zájemci o čištění odpadních vod se mohou na trhu setkat s širokou nabídkou výrobců nejrůznějších systémů a provozní údržby.

 

Naše společnost nabízí 3stupňové systémy čištění STMH a STM, které jsou charakteristické svou vysokou stabilitou a účinností čištění, ale zejména zcela bezúdržbovým provozem.

Díky těmto výhodám tak zůstane majiteli a provozovateli naší čistírny spousta času na příjemněji strávené chvíle se svou rodinou, například na grilování, relaxování, opalování či koupání v novém bazénu.

 

Proto jsme si dovolili připravit akci "Nadělujeme pohodu"


Každý nový zákazník, který se rozhodne pro objednání čistírny odpadních vod STMH nebo STM, si může vybrat z těchto dárků:

  • Zahradní gril CampingasImage

Gril na dřevěné uhlí se dvěma postranními stolky. Grilovací plocha: 1950 cm2. Grilovací rošt: chrom. Víko s háčkem pro zavěšení. Výsuvný popelník. 2 masivní kolečka pro snadnou manipulaci. Předehřívací komora, doba pro nahřátí uhlí 10 minut. Zapalování pomocí kartuše CV 300 plus (spotřeba 140 g/h). Hmotnost: 20,8 kg.

  • Bazén Intex Easy SET

    Image

Bazény Easy jsou samonosné bazény pro povrchovou montáž. Stačí pouze nafouknout horní prstenec a bazén napustit. Stoupající sloupec vody bazén sám postaví. Vypouštění zajišťuje výpustný ventil. Díky své pružné konstrukci je bazén vhodný pro rodiny s dětmi. Upoutá svou jednoduchou montáží. Součástí balení je kartušová filtrace. Rozměry 457 x 107 cm

  • Set zahradního nábytkuImage

Typ stolu: obdélníkový. Rozměry: 150x90x72 cm. Barva rámu: stříbrná s práškovým nástřikem. Sklo tabule: 5 mm, tvrzené, černé. Stohovatelné židle: 6 ks. Rozměry: 55x70x95 cm. Materiál textilie: černo-stříbrná tkanina

Tato nabídka platí pouze do 30.1.2016 nebo vyprodání dárků.

Věříme, že tato akce přispěje k větší pohodě při užívání kvalitního systému čištění. V případě zájmu o získání dárku nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.


Šťastný a pohodový rok 2016 Vám přeje společnost Hellstein spol. s r.o.

Kontaktní informace

Hellstein spol. s r.o.
Petřvaldská 459
Šenov u Ostravy
739 34
Česká republika
IČ:
DIČ
Napište nám
TOPlist