}

Jump to content

Kvalitní obalový materiál – nejjednodušíí cesta k ochraně vašeho zboží

Společnost Packshop patří k předním výrobcům obalového materiálu v České republice. Její specialitou jsou veškeré obalové materiály z vlnité třívrstvé lepenky. V sortimentu solečnosti Packshop najdete velké množství krabic všech rozměrů a tvarů, různými druhy materiálů provedené dárkové krabičky, zásilkové obaly, archivní krabice, papírové krabice, obaly na víno a tekutiny a mnoho dalšího.

Ochrana zboží pomocí bublinkové folie

K jemné ochraně zboží se nejčastěji používá spciální folie. Nazývá se bublinková folie a její předností jsou hlavně hmotnost a vysoká odolnost. Pomocí vzduchových bublinek ve folii dochází k dokonalé ochraně a vysokému přilnutí k povrchu chráněného předmětu. Jenoznačně je bublinková folie jedním z nejlepších obalových materiálů. Které k balení výrobků můžete využít.

Speciální nabídka lepicích pásek společnosti Packshop

Ke komplexnímu doplnění sortimentu společnosti Packsop patří také lepicí a vázací pásky. Vyráběné lepicí pásky jsou rozděleny do několika kategorií. V nabídce najdete jednak lepicí pásky bez potisku, které jsou provedeny v několika základních barvách. Další z možností v sortimentu lepicích pásek jsou papírové (kancelářské) pásky. Ty jsou většinou papírové.

Samozřejmostí je také doplňkový sortiment, jako jsou různé strojky na lepicí pásky a náhradní dily k těmto strojkům.

Společnost Packshop nabízí ucelený sortiment v oblasti obalových materiálů a doplňkového sortimentu. Jejich obalové materiály se vyznačují vysokou kvalitou provedení a jsou pro svoji kvalitu velice vyhledávané. Pokud hledáte stabilního a kvalitního dodavatele obalového materiálu, podívejte se na nabídku společnosti Packshop.

Kontaktní informace

Hellstein spol. s r.o.
Petřvaldská 459
Šenov u Ostravy
739 34
Česká republika
IČ:
DIČ
Napište nám
TOPlist