}

Jump to content

Jak ušetřit na vodném?

Dorazil Vám domů nezvaný host v podobě vyúčtování vodného a stočného? Zvyšující se ceny za vodu jsou strašákem všech, kteří se snaží ušetřit, kde se dá.

Mám pro vás tip, který vám ukáže cestu, jak dosáhnout toho, abyste již tento problém nemuseli řešit. Slyšeli jste o realizaci vrtané studny?

Důvodů, proč si nechat vybudovat vrtanou studnu, je několik. Mezi ty nejhlavnější bezesporu patří získání nezávislého zdroje pitné vody a úspora finančních prostředků. Při vybudování vrtané studny se využívá celý zvodnělý kolektor a získáte stálý přítok i v období srážkového minima. Vydatnosti zdroje jsou řádově vyšší, než je tomu u studen kopaných. Provedení vrtu trvá cca 1 den a nedochází při něm k poškození okolí.

Pokud si lámete hlavu nad tím, jaká všechna povolení budete muset zařídit tak, abyste na nic nezapomněli, neváhejte a kontaktujte subjekt www.vrtanistudny.cz.  Ochotně vám pomohou s veškerou dokumentací, která je k provedení této stavbu nutností. 

Více o výhodách vrtané studny a fotografií z již zrealizovaných studní se dozvíte na výše uvedených stránkách. Firma nabízí více než příznivé ceny a garantuje 60 měsíců záruku na dílo. Pokud se nepodaří navrtat vodu, nepožadují po zákazníkovi žádné finanční vyrovnání.

Přidejte se i Vy k ostatním spokojeným zákazníkům, kteří si nechali vrtanou studnu od firmy Vrtané studny Dvořák zrealizovat.

Kontaktní informace

Hellstein spol. s r.o.
Petřvaldská 459
Šenov u Ostravy
739 34
Česká republika
IČ:
DIČ
Napište nám
TOPlist