}

Jump to content

Eurowin – kvalita za dobrou cenu

Firma Eurowin vyrábí, prodává a montuje garážová vrata, automatické dveře, plastová a hliníková okna a dveře, vjezdové brány, ploty a další produkty.  Nabízíme kvalitní produkty a služby v podobě odborných montáží a servisu našich produktů.

Garážová vrata

Nabízíme, dodáváme a montujeme sekční garážová vrata, rolovací vrata, vjezdové brány, branky, ploty, turnikety. Nabízíme elektroniku k těmto výrobkům, odbornou montáž  a provádíme servis. Lamely a ostatní techniku pro garážová vrata pro nás dodává firma Doorhan se sídlem v ČR. Garážová vrata Doorhan jsou dnes jedny z nejkvalitnějších na trhu. V naší nabídce jsou  vrata všech typů. Prodáváme vrata sekční, neboli sekvenční, výklopná, lamelová, roletová, rolovací, vrata s dveřmi a okny, prosklená, garážová křídlová vrata, dvoukřídlá vrata, vjezdová vrata. Dále vrata vrata do myčky a další průmyslová vrata vhodná například pro dílnu, showroom a podobně. Vše včetně komponent a příslušenství a samozřejmě odborné montáže. Garážová vrata nabízíme v nejrůznějších provedeních, barvách a dekorech. Jsou zateplená, mohou být atypická, přesně na velikost stavebního otvoru. Dokážeme uspokojit každý Váš požadavek.

Automatické dveře

Dají se využít zejména na letištích, v nákupních centrech, bankách, bezpečnostních zónách, veřejných budovách. Dále automatické dveře najdou uplatnění ve školách, nemocnicích, domovech seniorů atd. V neposlední řadě je naleznete ve firmách, kde si automatické dveře pořizuje stále více zákazníků a jejich odbyt má stoupající tendenci. Pořiďte si automatické dveře Eurowin i vy. Naše dveře používají špičkovou německou techniku, která je spolehlivá a má dlouhou životnost. Provádíme odbornou montáž a servis po celou dobu životnosti.

Plastová okna a dveře

Jsme jedni z prvních výrobců plastových oken v české republice.  Dnes vyrábíme plastová okna a dveře, výlohy, prosklené stěny, předokenní rolety a různé atypické prvky. Máme vlastní výrobu oken, dodáváme i atypická okna so 3 dnů. Samozřejmostí je také servis nejenom našich oken, ale i plastových oken dalších výrobců. Jsme schopni opravovat a seřizovat také eurookna a provádíme výměnou izolačních dvojskel za moderní dvojskla. Pořiďte si plastová okna a dveře Eurowin. Produktům, které vyrábíme dokonale rozumíme. Získáte tak špičkovou kvalitu za rozumnou cenu.

Kontaktní informace

Hellstein spol. s r.o.
Petřvaldská 459
Šenov u Ostravy
739 34
Česká republika
IČ:
DIČ
Napište nám
TOPlist