}

Jump to content

Dřevostavby jako výrazný ekologický prvek

Ochrana přírody je stále populární téma i při výstavbě bydlení a staveb obecně. Používání ekologických a přírodních materiálů je stále častější. Jedním z důvodů proč se lidé při stavbě domů vraceji k obnovitelným materiálům, jako je dřevo je bzesporu ochrana přírody a čistota životního prostoru.

Dřevostavby a jejich životnost

K modernímu a ekologickému způsobu života patří bydlení v dřevostavbách. Současné dřevostavby nabízejí veškerý komfort, jako běžné domy. Odpadly veškeré problémy s ochranou dřeva nebo čistotou uvniřt domu. Také bezpečnost o ochrana proti požáru je v dřevostavbách na vysoké úrovni. Dřevostvavby lze standardně pojistit proti veškerým rizikům.

Srubové domy – nejoblíbenější dřevostavby

Nejlevnější variantou dřevostavby jsou srubové domy. Je to dáno tím, že výstavba srubového domu je rychlá levná. Stačí mít základovou desku a srubový dům je za pár dnů postavený.

Srubový dům je postaven z dřevěných skeletových stěn a je montován na základovou desku. Při projektu na srubové domy je myšleno opravdu na vše, I tyto domy nabízejí maximální uživatelsý komfort.

Pokud přemýšlíte o novém bydlení v čisté přírodě a chcete čistou přírodu zachovat i pro další genereace, podívejte se na nabídku firem, které dřevostavby a srubové domy projektuje a staví.

Pokud se rozhodnete o bydlení v dřevostavbě nebo srubovém domě, budete určitě nadšeni a spokojení z bydlení v čisté přírodě a na čistém vzduchu.

Kontaktní informace

Hellstein spol. s r.o.
Petřvaldská 459
Šenov u Ostravy
739 34
Česká republika
IČ:
DIČ
Napište nám
TOPlist